Ekim 17, 2008

DAYAN KOCA ADAMAnıl Aydın kan kanseri evet bildiğiniz lösemi.. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde yatıyor şu anda.Bu yazı hangi sebeple nereden ulaştıysa sana bil ki Anıl için ciğeri yanan biri sayesinde ulaştı. Yollama bu yazıyı 10.000 kişiye 5 gün içerisinde dileğin gerçekleşmesin sadece kan ver yeter, belki de o ilik sende.. Ve kan vermeye gidecek arkadaşlarına,eşine dostuna gönder bu yazıyı.Bize silinmiş öğeler değil kan lazım ilik lazım.

VER ŞU İLİĞİ BİZ DE CANIMIZI VERELİM SANA.

Kemoterapi olmadı!!! Tek çözüm İlik Nakli; elimizde olan süre 60 gün..Anıl için canımız için iliğinin uyup uymadığını öğrenmek için Kan tahlili yaptırmak isteyenler, ki bu mail size ulaştıysa vermeme gibi bir durumun olacağını düşünmüyoruz çünkü dediğimiz gibi içimizden birilerine gönderdik; sana da ulaştıysa sen de Dayan Koca Adam diyosun aşağıdaki adreslere gidip 10 dk ayırın yeter.

İSTANBUL:

Çapa Tıp FakültesiTemel Bilimler BinasıAcil Giriş Kat:2 no:10Tıbbi Biyoloji Ana Bilim Dalı

ANKARA:

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi

İZMİR:

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi


Anıl'ın durumu nasıl diye sormak için değil de annecim, dayıcım ben de kan verdim inşallah benim iliğim uyar demek için arayabileceğiniz telefon numaraları:

Annemiz Nazan Aydın: 0 506 533 82 33

Dayımız Gökhan Serttaş: 0 542 362 43 43

Ev arkadaşı, canı-ciğeri Yalın Doğu YARKAYA: 0 532 303 17 63

Hiç yorum yok:

Related Posts with Thumbnails