Mayıs 11, 2009

ikinci Maç Yok! Final Maçı Yok!İlk maçı Bolu ile oynuyoruz. Bolu'nun Ankara'ya yakın olduğunu dolayısıyla Ankara'da ki ilk maçta oldukça kalabalık olacaklarının onlar için çok büyük bir avantaj olduğunu göz ardı edemeyiz.
Karşıyaka da çevrede yaptığımız incelemede bazı arkadaşların Ankara'ya gelmek adına yaptığı plan ikinci maç yönünde. Ama şu an böyle bir maç yok. İlk maçı kazanamassak final vs yalan oluyor. Yani takımın asıl desteğe ihtiyacı ilk maçta olacak. Bu nedenle orada Bolu'dan daha kalabalık olmak zorundayız.
Herkes ilk maça gelmek zorunda! Yoksa final olmayacak. Herkes lütfen bu mantıkta düşünsün.
Otobüsler Perşembe gecesi saat 23.00 da kalkacak. Yani öğrenci ve çalışanların 1 gününü Karşıyakaya ayırarak izin alması gerekiyor. Bu bizim son şansımız. 15 senedir biz bu anı bekliyoruz. Ve sonucu görmeye 1 haftadan az kaldı. Yukarıda belirttiğimiz zorunlulukta bu yüzden kaynaklanıyor. Böyle bir şansı bir daha ne zaman yakalarız bilmiyoruz. Bu durumu değerlendirmek zorundayız.
Otobüslerin Kalkışı:
14 Mayıs Perşembe 23.00
Çarşı dan kalkacaktır.
Otobüs fiyatı 15 TL dir. (İlerleyen günlerde bu miktar 20 de olabilir. Bu konuda yardım gelip gelmeyeceğine göre durum değişebilir.)
Marotona Girilecektir.. Maraton Fiyatı 10 TL dir.
Perşembe günü gelecek arkadaşların Derneğe gelerek isimlerini yazdırmaları gerekmektedir.


kaynak : kskcarsi.org

3 yorum:

StevieG dedi ki...

http://www.ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20090512/boluspor_ankaraya_gitti.html

Adsız dedi ki...

yahu 15 sene olmuş mu !!! vay be iyi yaşlanmışız demek ki :(
Karşıyaka ve 1. lig denildiğinde ilk aklıma gelen şey Fener'den 6 mı 7 gol mü ne yemişlerdi, galiba Tanju 5 gol birden mi ne attı :)
Nasıl olsa düzeltirsin yanlışsa bu bilgi...

Tuner dedi ki...

@adsız

evet 15 sene oldu

FB'den 6 da yedik 7 de

istanbulda Tanju'nun 5 attığı maçta 7-2 İzmir'de de 6-2 yenilgimiz var...

Related Posts with Thumbnails